Axintor

Elektromechanik

Jako elektryk / technik jesteś odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie techniczne całego parku maszynowego. Aktywnie uczestniczysz w profilaktycznej i leczniczej konserwacji oraz śledzisz wszelkie poważne problemy, aż do ich ostatecznego rozwiązania. Miej również otwarte oczy i proponujesz działania, które mają zapobiec problemom lub ulepszyć proces.

Oferujemy zróżnicowane i odpowiedzialne stanowisko, na którym będziesz miał możliwość aktywnego udziału w utrzymaniu wiodącej pozycji klienta pod względem technicznym i operacyjnym. Pracujesz dla międzynarodowej grupy zajmującej się mrożonymi warzywami. Nasz klient w pełni się rozwija i oferuje możliwości samorozwoju. Firmę charakteryzuje otwarta kultura korporacyjna i krótkie ścieżki komunikacyjne. Otrzymasz konkurencyjny pakiet wynagrodzenia w stosunku do swojego profilu i doświadczenia.

Wymagania

Myślisz, działasz i oddychasz technologią. Konserwacja maszyn, wykrywanie problemów i ich rozwiązywanie to to, co robisz najlepiej. Masz jasne zaplecze techniczne, najlepiej w różnych aspektach technologii (elektryczność, mechanika, automatyka,…). Można to osiągnąć poprzez edukację, doświadczenie lub połączenie obu. Twoje główne cechy osobiste to: motywacja, zorientowanie na wyniki i umiejętność pracy zespołowej.
  • Języki: French, English
  • Driver License: B
  • Working experience: Ponad 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Sektor: Przemysł spożywczy
  • Domena pracy: Technika i elektryczność
  • Function: Elektromechanik
  • Lokalizacja: Ardooie
  • Reżim: System dwuzmianowy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Statut: Pracownik
  • Liczba godzin w tygodniu: 39

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Pytania?

Virginie Roobrouck
from team Roeselare

virginie.roobrouck@axintor.be

+32 51 21 20 65