Axintor

Operator frezarki CNC

Jako frezarz CNC będziesz obsługiwać jedną lub więcej frezarek CNC. Możesz przekonwertować maszynę CNC zgodnie ze zleceniem pracy i konserwować maszynę(y). Zapewniasz terminowe i stałe dostawy surowców oraz kontrolujesz jakość sztuk. Wreszcie jesteś również odpowiedzialny za rejestrację i dokumentację danych produkcyjnych.

Dołączysz do szybko rozwijającej się firmy zaopatrzeniowej dla międzynarodowych graczy. Firma specjalizuje się między innymi w produkcji wysokiej jakości produktów, głównie do budowy maszyn przemysłowych. W tej firmie pracują z dynamicznym i ambitnym zespołem. Ta ekscytująca praca obejmuje również następujące korzyści: bony na posiłki, 12 dodatkowych dni urlopu rocznie i szkolenia wewnętrzne.

Wymagania

Do tej pracy konieczne jest czytanie planów technicznych oraz praca z suwmiarką i innymi urządzeniami pomiarowymi. To duży plus, jeśli posiadasz certyfikat na wózek widłowy i umiesz obsługiwać dźwig i wciągnik. Ponadto jest to również wartość dodana, jeśli posiadasz wiedzę na temat obsługi maszyn CNC. W razie potrzeby jesteś przygotowany do odbycia szkoleń wewnętrznych. Jesteś silna fizycznie i elastyczna. Praca na wczesnej lub późnej zmianie nie stanowi dla Ciebie problemu. Ludzie opisują Cię jako kolegialną, dokładną i zorientowaną na jakość. Możesz pracować w zespole i ostrożnie obsługiwać maszyny i narzędzia. Masz oko na porządek, porządek i bezpieczeństwo. Do tej pracy poszukujemy kogoś, kto potrafi rozwiązywać problemy i ma poczucie inicjatywy.
  • Driver License: B
  • Working experience: Ponad 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Sektor: Przemysł metalowy
  • Domena pracy: Metal i drewno
  • Function: Operator frezarki CNC
  • Lokalizacja: Diksmuide
  • Reżim: System dwuzmianowy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Contract type : Opcja naprawiona
  • Statut: Pracownik
  • Liczba godzin w tygodniu: 40

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Pytania?

Kelly Hesters
from team Veurne

kelly.hesters@axintor.be

+32 58 62 02 00