Axintor

Operator maszyny pakującej

Jako operator maszyny jesteś odpowiedzialny za zarządzanie procesem oraz konfigurację i obsługę maszyn. Rozpoczynasz proces produkcyjny, obsługujesz maszyny, dokonujesz korekt w razie potrzeby, nadzorujesz prawidłową pracę maszyn. Gdy maszyna przestaje działać, próbujesz rozwiązać problem lub dzwonisz do technika. Przestrzegasz harmonogramu produkcji, masz poprawną i wydajną komunikację ze współpracownikami, aby proces produkcji przebiegał optymalnie itp. W razie potrzeby wykonujesz zadanie administracyjne.

Naszym klientem jest rodzinna firma zajmująca się obieraniem surowych i świeżych produktów ziemniaczanych z siedzibą w Meulebeke koło Tielt. Jako szybko rozwijająca się firma poszukują obecnie operatorów produkcyjnych / operatorów maszyn, aby wzmocnić produkcję. Oferta pracy obejmuje pełnoetatową, pełną wyzwań pracę w rozwijającym się środowisku pracy ze świetnym duchem zespołowym. Otrzymujesz również atrakcyjny pakiet wynagrodzeń.

Wymagania

Na to stanowisko poszukujemy kandydatów, którzy mogą zaprezentować pierwsze doświadczenie zawodowe jako operator lub pakowacz w środowisku produkcyjnym. Doświadczenie w branży spożywczej na plus. Konieczne jest, abyś był w stanie pracować samodzielnie i mieć duże poczucie odpowiedzialności. Oczekujemy, że masz trochę wiedzy technicznej, dobrą znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego oraz że chcesz pracować w systemie zmianowym (rozpoczynając wczesną zmianę o 3 nad ranem) lub po południu. To plus, jeśli potrafisz prowadzić wózek widłowy. Ważne jest, abyś mógł zagwarantować uporządkowane i uporządkowane miejsce pracy oraz zawsze przestrzegać przepisów bezpieczeństwa i higieny.
  • Driver License: B
  • Working experience: Mniej niż 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Sektor: Przemysł spożywczy
  • Domena pracy: Produkcja i żywność
  • Function: Operator maszyny pakującej
  • Lokalizacja: Meulebeke
  • Reżim: System dwuzmianowy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Statut: Pracownik
  • Liczba godzin w tygodniu: 40

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Pytania?

Kim Van Echelpoel
from team Tielt

kim.van.echelpoel@axintor.be

+32 51 43 33 00