Axintor

Kierowca CE

Jako pracownik-kierowca CE w sektorze elektrycznym jesteś odpowiedzialny za transport lekkich słupów. Dlaczego współpracować? Jeśli trzeba przywieźć kilka kijów na dziedzińce, to ty przyniesiesz je na dziedzińce. Już teraz czeka na ciebie drużyna, która postawi tyczkę w ziemi, ale oczekuje się od ciebie pomocy. Na przykład możesz wymieniać słup razem z technikiem. Technik/ziemiarz zdejmuje słup z ziemi, razem kładziesz słup z powrotem i technik podłącza kable. Robisz to za pomocą dźwigu samochodowego

Oferta pracy

Firma, w której będziesz pracować, to firma elektrotechniczna, która przywiązuje wagę do jakości, bezpieczeństwa i pracy zespołowej. Skończysz w firmie rodzinnej (już w trzecim pokoleniu!) liczącej ponad 250 pracowników. Zapewniają ambitne i zróżnicowane zadania, z możliwością rozwoju dzięki szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym. Pracujesz w godzinach dziennych, 40 godzin tygodniowo. Oznacza to, że masz 12 dni dodatkowych dni urlopu w ciągu 1 roku! Po udanym okresie z Axintor Interim możesz liczyć na stałą umowę z konkurencyjnym pakietem wynagrodzeń.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych:

  • Wynagrodzenie za urlop
  • Premia na koniec roku
  • Składka emerytalna
  • Zapomoga na dziecko
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Ubezpieczenie od wypadkow przy pracy
Czego jeszcze możesz oczekiwać od Axintor Interim?

Po znalezieniu miłego miejsca pracy zapewniamy przyjemny pobyt w Belgii. Będąc w Belgii, możesz liczyć na osobiste wskazówki naszego koordynatora i trenerów pracy. Dzięki „aplikacji MyAxintor” informujemy Cię we wszystkich obszarach podczas całej współpracy.

  • Prawidłowa płatność tygodniowa zgodnie z belgijskimi przepisami
  • Wygodne zakwaterowanie
  • Szybkie wdrożenie
  • Trenera pracy, który mówi w Twoim języku
  • Koordynator zapewniający szybką integrację

Wymagania

Na to stanowisko poszukujemy osoby z prawem jazdy CE. Będziesz pracować z żurawiem załadunkowym, więc trochę doświadczenia z tym jest plusem, a nie koniecznością, ponieważ można się tego nauczyć! Chęć się tego nauczyć! Będziesz pracować na zewnątrz, więc poczujesz się dobrze tylko wtedy, gdy będziesz mógł pracować na zewnątrz przez cały dzień.
  • Driver License: C+E
  • Working experience: Mniej niż 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Sektor: Elektryczność, instalacje elektryczne
  • Domena pracy: Logistyka i transport
  • Function: Kierowca CE
  • Lokalizacja: Jabbeke
  • Reżim: Dzień pracy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Statut: Pracownik
  • Liczba godzin w tygodniu: 40

Jeszcze raz: korzyści jako pracownik Axintor!

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Złóż wniosek tutaj

Jakiej jesteś narodowości?

Pytania?

Kelly Hesters
from team Brugge

kelly.hesters@axintor.be

+32 50 67 20 05