Axintor

Mechanik autobusowy

Jako mechanik odpowiadasz za utrzymanie i naprawy firmowej floty autobusów. Dotyczy to łącznie 130 pojazdów. Jesteś elastyczny i masz motywację do poznawania świata autobusów. Jeśli trzeba będzie zrobić awarie, również z przyjemnością pojedziesz.

Trafiasz do bardzo znanej firmy koncertowej. Firma posiada ponad 130 pojazdów. Będziesz miał okazję dalej doskonalić swoje umiejętności i poszerzać swoją wiedzę. Oprócz bardzo atrakcyjnej pensji otrzymujesz również bony na posiłki i bardzo miłych kolegów!

Wymagania

Masz minimalne doświadczenie jako technik samochodowy i jesteś zmotywowany do nauki naprawy i konserwacji autobusów. Mówisz dobrze po angielsku i masz prawo jazdy kategorii B. Prawo jazdy kategorii D to duży plus!
  • Driver License: B
  • Working experience: Mniej niż 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Sektor: Sektor motoryzacyjny
  • Domena pracy: Przemysł motoryzacyjny
  • Function: Mechanik autobusowy
  • Lokalizacja: Kortrijk
  • Reżim: Dzień pracy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Statut: Pracownik
  • Liczba godzin w tygodniu: 38

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Pytania?

Silas Hantson
from team Waregem

silas.hantson@axintor.be

+32 56 19 06 00