Axintor

Warsztat stolarski

Jako operator/programista CNC będziesz odpowiedzialny za produkcję wysokiej jakości mebli drewnianych. Będziesz odpowiedzialny za wykonanie kompletnych wnętrz. Obejmuje to kuchnie, biura, szafki, stoły... Będziesz przede wszystkim odpowiedzialny za obróbkę paneli meblowych. Oznacza to, że na maszynie CNC wywiercisz otwory, ukośniesz narożniki i zrobisz szczeliny w drewnie.

Oferta pracy

Będziesz pracować w firmie, która od 20 lat ma ugruntowaną wartość rynkową w produkcji wysokiej jakości wnętrz drewnianych. Wszystkie wykonane meble są starannie szyte w warsztacie, w którym będziesz pracować. Następnie są montowane na miejscu przez zespół specjalistów.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych:

  • Wynagrodzenie za urlop
  • Premia na koniec roku
  • Składka emerytalna
  • Zapomoga na dziecko
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Ubezpieczenie od wypadkow przy pracy
Czego jeszcze możesz oczekiwać od Axintor Interim?

Po znalezieniu miłego miejsca pracy zapewniamy przyjemny pobyt w Belgii. Będąc w Belgii, możesz liczyć na osobiste wskazówki naszego koordynatora i trenerów pracy. Dzięki „aplikacji MyAxintor” informujemy Cię we wszystkich obszarach podczas całej współpracy.

  • Prawidłowa płatność tygodniowa zgodnie z belgijskimi przepisami
  • Wygodne zakwaterowanie
  • Szybkie wdrożenie
  • Trenera pracy, który mówi w Twoim języku
  • Koordynator zapewniający szybką integrację

Wymagania

Jako operator/programista CNC posiadasz co najmniej 2 lata odpowiedniego doświadczenia w branży drzewnej. Masz również pasję do pracy z drewnem i produkcji mebli.
  • Driver License: B
  • Working experience: Mniej niż 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Sektor: Budownictwo, budownictwo
  • Domena pracy: Metal i drewno
  • Function: Warsztat stolarski
  • Lokalizacja: Houthulst
  • Reżim: Dzień pracy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Contract type : Opcja naprawiona
  • Statut: Pracownik
  • Liczba godzin w tygodniu: 40

Jeszcze raz: korzyści jako pracownik Axintor!

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Złóż wniosek tutaj

Jakiej jesteś narodowości?

Pytania?

Niels Demuynck
from team Ieper

niels.demuynck@axintor.be

+32 57 35 10 10