Jako inżynier mechanik budujesz maszyny w warsztacie na podstawie planów technicznych. Po zmontowaniu maszyny te są testowane. Jeśli test został wykonany poprawnie, maszyna zostanie ponownie zdemontowana. Następnie jest przekazywana do klienta, gdzie maszyna musi zostać przebudowana. Zaczynasz jako mechanik w studiu, a po chwili możesz również podróżować, aby wykonywać te montaże. Czasami mogą się one odbywać za granicą, gdzie na ten okres organizujemy dla Ciebie hotel. Trwa to od 1 do 2 tygodni. Twoje obowiązki obejmują: Pomoc w montażu maszyn BEP zgodnie z rysunkiem. Montaż i wiercenie poszycia. Montaż podzespołów częściowych i budowa różnych części maszyn do kompletnych maszyn na podstawie rysunków. Montaż i budowa części maszyn: wały, krzywki, tarcze, koła zębate, elementy ruchome, łożyska itp. Wiercenie i osadzanie kołków regulacyjnych. Do wysyłki zdemontować maszynę na osobne grupy. Przygotowanie grup do wysyłki - smarowanie, pakowanie itp.

Dołączysz do dynamicznej firmy, która specjalizuje się w produkcji maszyn w branży motoryzacyjnej. Zostaniesz przeszkolony na niezależnego mechanika i będziesz miał możliwość dalszego rozwoju. Masz również szansę zobaczyć więcej świata, wykonując montaże w całej Europie. Otrzymasz bardzo atrakcyjny pakiet wynagrodzeń z dodatkowymi 12 dniami urlopu.

Wymagania

Masz doświadczenie w montażu w metalu, najlepiej w budowie maszyn. Praca własnymi rękami i czytanie planu technicznego nie stanowią dla Ciebie żadnego problemu. Spanie przez kilka dni lub tygodni również nie stanowi dla Ciebie problemu! Najlepiej mieć prawo jazdy B, ale nie jest to konieczne. Mówisz komunikatywnie po angielsku
  • Driver License: B
  • Working experience: Mniej niż 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Sektor: Przemysł metalowy
  • Domena pracy: Metal i drewno
  • Function: mechanik
  • Lokalizacja: Brugge
  • Reżim: Dzień pracy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Statut: Pracownik
  • Liczba godzin w tygodniu: 39

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Pytania?

Kelly Hesters
from team Brugge

kelly.hesters@axintor.be

+32 50 67 20 05