Axintor

Operator frezarki CNC

Jako frezarz jesteś odpowiedzialny za ustawienie i obsługę 4-osiowej frezarki (Siemens). Możesz wykonać projekt od A do Z. Od ustawienia narzędzi, przez wyprodukowanie pierwszej sztuki i zmierzenie jej na pomiarowni, aż po walcowanie i pakowanie.

Nasz klient powstał w 1974 roku w Roeselare. Aby wzmocnić się na arenie międzynarodowej, w 2020 roku zostali włączeni do grupy z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Nasz klient specjalizuje się w obróbce skrawaniem skrzyń biegów, obudów pomp i części przekładni z żeliwa i aluminium. Obecnie zatrudniają 60 osób, które swoją wiedzą służą klientom. Ci klienci to liderzy rynku w branży inżynierii mechanicznej, terenowej i motoryzacyjnej. Nasz klient działa na całym świecie, a 70% jego obrotów to eksport. Trafisz do firmy rodzinnej, w której panuje dobra atmosfera, oferowane są szkolenia, otrzymujesz atrakcyjne wynagrodzenie, uzupełnione o premię zmianową, bony żywieniowe i eko bony.

Wymagania

Poszukujemy doświadczonych frezerów CNC, którzy potrafią czytać plan techniczny oraz dobrze obsługują suwmiarkę i głębokościomierz. Jesteś osobą dojrzałą i możesz zaprezentować doświadczenie z 1 z następujących sterowników Siemens, Fanuc lub Massatrol
  • Driver License: B
  • Working experience: Ponad 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Sektor: Przemysł metalowy
  • Domena pracy: Technika i elektryczność
  • Function: Operator frezarki CNC
  • Lokalizacja: Roeselare
  • Reżim: System dwuzmianowy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Statut: Pracownik
  • Liczba godzin w tygodniu: 40

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Pytania?

Virginie Roobrouck
from team Roeselare

virginie.roobrouck@axintor.be

+32 51 21 20 65