Axintor

Operator maszyny

Jako operator maszyny odpowiadasz za jej obsługę. Służy do obierania lub krojenia ziemniaków na frytki. Następnie frytki również należy zapakować. Zajmuje się tym dział pakowania. Zapewniasz, że maszyna jest odpowiednio konserwowana i czyszczona.

Oferta pracy

Trafisz do naprawdę wyróżniającej się belgijskiej firmy. Zostaniesz przeszkolony, aby móc kierować całym procesem na maszynach. Dodatkowo otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie uzupełnione o premię zespołową.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych:

  • Wynagrodzenie za urlop
  • Premia na koniec roku
  • Składka emerytalna
  • Zapomoga na dziecko
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Ubezpieczenie od wypadkow przy pracy
Czego jeszcze możesz oczekiwać od Axintor Interim?

Po znalezieniu miłego miejsca pracy zapewniamy przyjemny pobyt w Belgii. Będąc w Belgii, możesz liczyć na osobiste wskazówki naszego koordynatora i trenerów pracy. Dzięki „aplikacji MyAxintor” informujemy Cię we wszystkich obszarach podczas całej współpracy.

  • Prawidłowa płatność tygodniowa zgodnie z belgijskimi przepisami
  • Wygodne zakwaterowanie
  • Szybkie wdrożenie
  • Trenera pracy, który mówi w Twoim języku
  • Koordynator zapewniający szybką integrację

Wymagania

Masz doświadczenie jako operator maszyn w branży spożywczej. Poza tym dobrze mówisz po francusku. To jest język roboczy firmy. Jesteś zmotywowany i elastyczny.
  • Driver License: B
  • Working experience: Mniej niż 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Sektor: Przemysł spożywczy
  • Domena pracy: Technika i elektryczność
  • Function: Operator maszyny
  • Lokalizacja: Vleteren
  • Reżim: System 3 zmianowy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Statut: Pracownik
  • Liczba godzin w tygodniu: 38

Jeszcze raz: korzyści jako pracownik Axintor!

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Złóż wniosek tutaj

Jakiej jesteś narodowości?

Pytania?

Niels Demuynck
from team Ieper

niels.demuynck@axintor.be

+32 57 35 10 10