Axintor

Technik utrzymania ruchu

Poszukujemy profesjonalisty z pasją do wtryskiwania i dobrostanu zwierząt. Jako technik formowania zapewniasz konserwację zapobiegawczą i leczniczą form wtryskowych. Wnosisz także własne pomysły na ulepszenia i optymalizacje. Jeśli chodzi o jakość i bezpieczeństwo, pracujesz według najwyższych standardów, aby osiągnąć cele.

Ciesz się 40-godzinnym tygodniem pracy z 12 dodatkowymi dniami urlopu i konkurencyjną pensją. Ponadto trafisz do organizacji rodzinnej z wystarczającymi możliwościami kariery. Bardzo ważna jest dobra atmosfera w firmie. Dlatego regularnie organizowane są wydarzenia, takie jak impreza letnia, przyjęcie sylwestrowe i „Happy Friday”.

Wymagania

Wymagana jest wcześniejsza wiedza na temat form i wiedza mechaniczna. Konwencjonalne toczenie i frezowanie to plus, ale można się też tego nauczyć. Jesteś graczem zespołowym, który potrafi także pracować samodzielnie.
  • Working experience: Ponad 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Sektor: Inne sektory
  • Domena pracy: Produkcja i żywność
  • Function: Technik utrzymania ruchu
  • Lokalizacja: Kortrijk
  • Reżim: Dzień pracy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Contract type : Opcja naprawiona
  • Statut: Pracownik
  • Liczba godzin w tygodniu: 40

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Pytania?

Niels Demuynck
from team Kortrijk

niels.demuynck@axintor.be

+32 56 29 29 36

Powiązane prace

Hooglede

Nie boisz się ubrudzić sobie rąk? Lubisz majstrować przy maszynach, silnikach i ich podzespołach? W takim razie wakat na stanowisku mechanika na dziennej zmianie to coś dla Ciebie. Jako mechanik będziesz pracować razem ze swoimi kolegami (inżynier mechanik i elektryk) w naszym dziale obróbki. Wspólnie zajmujecie się konserwacją prewencyjną i leczniczą maszyn w celu utrzymania optymalnej dostępności instalacji. W zależności od harmonogramu jesteś odpowiedzialny za demontaż, remont i montaż różnych elementów maszyn. Monitorujesz również krytyczne łożyska (osie) i znasz różnicę między siłami promieniowymi i osiowymi. Przeprowadzanie smarowania jest również jednym z Twoich obowiązków. Oprócz problemów mechanicznych, jako mechanik jesteś również w stanie identyfikować i rozwiązywać problemy hydrauliczne i pneumatyczne. Znajomość spawania półautomatycznego jest z pewnością wartością dodaną, ale nie koniecznością.

więcej informacji

Piekarz

Dilsen-Stokkem

Jako wytwórca ciasta współpracujesz z piekarzami w piekarni. Na początku procesu przygotowujemy ciasto według przepisu. Robisz to za pomocą dużych pojemników, które umieszczasz pod maszyną i dodajesz składniki za pomocą maszyny. Mniejsze składniki dodajesz ręcznie, zanim pozwolisz maszynie ugniatać ciasto. Następnie umieszcza się pojemnik na początku linii maszyny, gdzie jest porcjowany, nadmuchany, wyrastany, a następnie pieczony.

Operator maszyny

Lichtervelde

Twoim wyzwaniem jest przebudowa wykrawarek za każdym razem, gdy pojawia się nowy typ pudełek, oraz dostrojenie linii w celu stworzenia i osiągnięcia bezbłędnej i wydajnej produkcji, tak aby inni koledzy mogli wypełnić linię i zabrać tace.