Axintor

Inżynier elektryczny

Jako technik/technik jesteś odpowiedzialny za instalację i podłączenie kominków u klienta. Zawsze pracujesz w dwie osoby, dzięki czemu nie musisz dźwigać ciężkiego sprzętu sam. Przy podłączaniu i montażu kominków należy m.in. zamontować przewód kominowy, wywiercić otwory w ścianie, podłączyć dopływ powietrza i włączyć urządzenia.

Klientem jest bardzo znana firma, która dostarcza różnego rodzaju kominki i instaluje je w domach klientów. Mają różne oddziały we Flandrii Zachodniej, ale zawsze pracujesz w Ypres. Będziesz pracować od 7:30 do około 16:00, chociaż może to potrwać dłużej, dlatego wymagana jest pewna elastyczność. Ponadto zawsze pracuje się w zespole, najczęściej w parach. Stajesz się częścią rodzinnego środowiska pracy, w którym masz możliwość uczenia się i rozwoju.

Wymagania

Jako technik/mechanik masz już wykształcenie techniczne, ale motywacja również odgrywa ważną rolę. Zaleca się, aby nie bać się wysokości, ponieważ często trzeba pracować po dachach. Dodatkowo musisz posiadać prawo jazdy B oraz schludny wygląd, gdyż będziesz pracować w domach klientów. Wymagana jest znajomość języka angielskiego.
  • Driver License: B
  • Working experience: Ponad 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Sektor: Budownictwo, budownictwo
  • Domena pracy: Technika i elektryczność
  • Function: Inżynier elektryczny
  • Lokalizacja: Ieper
  • Reżim: Dzień pracy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Statut: Pracownik

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Pytania?

Niels Demuynck
from team Ieper

niels.demuynck@axintor.be

+32 57 35 10 10