Jako elektryk jesteś odpowiedzialny za prawidłowy montaż, konserwację i naprawę instalacji elektrycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami bezpieczeństwa. Wykonujesz różne prace elektryczne, takie jak układanie okablowania, podłączanie przełączników i gniazdek oraz instalowanie oświetlenia. Dodatkowo zamontujesz również stacje ładowania i dokończysz instalację z komputerem.

Firma składa się z zespołu wyszkolonych elektryków, którzy specjalizują się we wszystkich aspektach prac elektrycznych. Specjalizują się głównie w montażu stacji ładowania. Otrzymasz w tym celu dobre szkolenie. Dodatkowo otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

Masz dogłębną wiedzę na temat systemów elektrycznych, okablowania i metod instalacji. Myślenie o rozwiązywaniu problemów i zwracanie uwagi na szczegóły należą do Twoich mocnych stron. Dobre umiejętności komunikacyjne sprawiają, że jesteś skutecznym graczem zespołowym. Do tego oczywiście mówisz dobrze po angielsku lub francusku. Wreszcie, posiadasz również prawo jazdy kategorii B.
  • Driver License: B
  • Working experience: Mniej niż 2 lata

Opis stanowiska pracy

  • Sektor: Elektryczność, instalacje elektryczne
  • Domena pracy: Technika i elektryczność
  • Function: Elektryk
  • Lokalizacja: Wielsbeke
  • Reżim: Dzień pracy
  • Czas zatrudnienia: Pełny etat
  • Statut: Pracownik
  • Liczba godzin w tygodniu: 38

  • Wynagrodzenie takie, jakie powinno być
  • możesz skorzystać ze środka transportu
  • Pozostań w wygodnym domu

Pytania?

Silas Hantson
from team Waregem

silas.hantson@axintor.be

+32 56 19 06 00

Powiązane prace

w centrum zainteresowania

Technik HVAC

Diksmuide

Jako technik samodzielnie umieszczasz instalacje zarówno u klientów profesjonalnych, jak i prywatnych. Ogniwa modułowe, klimatyzacja, kuchnia przemysłowa, instalacje chłodnicze i projekty całościowe.

więcej informacji

Mechanik

Oostrozebeke

Jako inżynier mechanik jesteś odpowiedzialny za naprawę i konserwację maszyn i sprzętu do robót ziemnych w warsztacie, a także na miejscu. Aby to zrobić, musisz zidentyfikować problemy techniczne i znaleźć inteligentne rozwiązania. Zawsze sprawdzasz i testujesz własną pracę, aby uniknąć błędów.

Elektryk

Diksmuide

Nasz klient zaczynał jako firma rodzinna, koncentrując się na instalacjach technicznych, i od tego czasu stał się jednym z liderów rynku we Flandrii w dziedzinie multitechniki. Są silnie zaangażowani w innowacyjne techniki i są stałą wartością dla zasilania i EM, automatyki, rurociągów, klimatyzacji, multitechniki, wsparcia i konserwacji. Niezbędne w rozwoju jest trzymanie się ich podstawowych wartości: satysfakcja klienta, praca zespołowa i zaufanie! W związku z silnym rozwojem, nasz klient pilnie poszukuje entuzjastycznych i zmotywowanych pracowników do montażu, renowacji i rozbudowy instalacji elektrycznych. Co to konkretnie oznacza? Instalujesz instalacje elektryczne w budynkach: puszki rozdzielcze, oświetlenie, ogrzewanie, komunikacja (parolofonia, wideofonia,...). Dotyczy to zarówno projektów przemysłowych, jak i mieszkaniowych, nowych konstrukcji i renowacji, zadań publicznych i prywatnych,... Okablowanie i podłączenie obwodów elektrycznych Układanie rur i kabli dla różnych obwodów elektrycznych podczas instalacji i budowy Wytyczyć trasy rurociągów instalacji zgodnie z plan